O nás

STARKO-SH, s.r.o.

STARKO-SH je spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou. Založená bola v roku 1993. Ťažisko podnikania je oblasť delenia, ohýbania a povrchovej úprave hutného materiálu. Spoločnosť sa od svojho založenia snaží vytvoriť stabilné miesto a dobré meno medzi súčasnými a aj budúcimi zákazníkmi a zaujať na slovenskom trhu druhotného spracovania ocele.

V súčasnosti je spoločnosť výrobnou firmou so stabilným portfóliom zákazníkov. Svoje výrobky im dodáva formou zákazkovej výroby podľa konkrétne zadaných požiadaviek zo strany zákazníka. Kvalitu výrobku a služieb dokazuje aj fakt, že v mnohých prípadoch zamestnanci pracujú systémom Just in Time (na čas). Dovoľuje im to nielen presná doba dodávky, ale aj kvalitné prevedenie výrobku.

Spoločnosť na svoju činnosť využíva vlastné priestory s plochou cca 5 700 m2, vlastnú dopravu, špičkovú technológiu a hlavne, kvalitný ľudský potenciál.

Od skladových priestorov, cez páliacu techniku a techniku na povrchovú úpravu materiálu, výrobné dielne a dielne určené na povrchovú úpravu, oddelenie nákupu, zákazkové oddelenie, programátorov až po finančný, výrobný a obchodný manažment… Spoločnosť preferuje tímovú prácu, aby bol finálny výrobok vyhotovený k maximálnej spokojnosti zákazníka. Svoje služby poskytuje hlavne malým a stredným podnikom, ale aj pre veľkopodniky uznávané v strojárskom priemysle.